До гірськолижного комплексу «Драгобрат» можно приїхати без спорядження (хоча, принаймні, теплий легкий одяг для катання рекомендуємо при собі мати). Усім іншим ми вас екіпіруємо повністю! Прокат на «Драгобраті» це:

  • Гірські лижі і спорядження до них (палиці, окуляри-маски, ботинки, перчатки);
  • Сноуборди і екіпіровка для сноуординга;
  • Санки;
  • Додаткове спорядження (шоломи та ін..).

У нас є інвентар на будь-який смак і розмір. В наявності екіпіровка навіть для самих маленьких ліжників віком від 2 років. Прокатний фонд регулярно оновлюється (приблизно 1 раз на рік). Для наших відвідувачів ми закупляємо спорядження і екіпіровку торгових марок «Rossignol», «Head Ski», «Atomic», «Blizzard». Це перевірені фірми, чий основний профіль роботи – створення спортивного і любительського гірськолижного інвентарю.

Що таке SKI- сервіс на «Драгобраті»? для того, щоб прокатне спорядження було вам в пору і по зручності не відрізнялось від особистого, ми тримаємо штат спеціалістів, які підбирають його кожному гірськолижнику індивідуально. Спеціалісти «Драгобрату» надають обов’язкову допомогу в підборі гірських лиж і сноуборду для катання, допомагають підібрати необхідний розмір новачкам, консультують професіоналів у питанні вибору. Також працівники сервісу проводять заточку кантів, змащують і готують ковзаючу поверхню.