Фінська сауна. Після гірського холоду і пригод на схилах саме час розслабитися у фінській сауні. Зручна парна – ще не все. Купель гірськолижного комплексу «Драгобрат» — це вода із гірського джерела. І ,звичайно ж, до ваших послуг щедрі карпатські сніги – замети тут відмінні. Сауна корисна, якщо ви заморились від катання і на другий день сильно донімає крепатура м’язів. Така зміна температур сприятливо позначиться на організмі, зніме будь-який стрес – і м’язовий, і нервовий. Фінська сауна на «Драгобраті» дозволить уникнути застуди при переохолодженні або промерзанні. Що вже й казати про покращення настрою, циркуляції крові і спокійному сні після процедури! Ті, хто захочуть попаритися, можуть замовити їжу і напої із нашої пі церії. У продажу є віники і різноманітні банні аксесуари.

Ігровий зал. Заморилися на схилі, але ще є бажання приємно провести час – чекаємо в кімнаті розваг. Тут є столи для пінг-понгу (настільний теніс), настільний хокей, дитяча кімната, більярд и аерохокей. Проведіть весело час з друзями! Хочете на повітря – футбол на снігу до ваших послуг.

Дитяча зона. Якщо на «Драгобрат» ви приїхали з дітьми, то не хвилюйтесь – для маленьких у нас є дитяча зона, де ваші діти можуть відпочити і пограти з іншими дітьми.
За ними догляне аніматор, пограє з ними, а ви зможете вільно покататися. В період перебування дітей з аніматором дитина може користуватися усіма послугами ігрової зони безкоштовно.