ПРО НАС

Гірськолижний комплекс «Драгобрат» – самий високогірний гірськолижний курорт України, який знаходиться на висоті 1400 м над рівнем моря. Він розміщений на стику хвойних лісів і альпійських полонин біля гори Стіг (1707 м) в районі гірського масиву Близниця (1883 м). За рахунок значної висоти і унікального клімату гарантується наявність природного сніжного покрову.
Наші траси підготовлені снігоущільнюючою технікою. Необмежені можливості катання на лижах і сноубордах на цілинному снігу.
Унікальний рельєф схилів і необмежена кількість снігу в районі Драгобрата приваблює любителів гірськолижного екстриму. Драгобрат – перлина Українських Карпат.
Разом з нами Ви можете відсвяткувати незабутній Новий рік в Карпатах, або просто відпочити від міської метушні на свіжому морозному високогір’ї!

 

Трішки нашої краси

Наша команда

Маєте питання ? телефонуйте, пишіть. Якщо приїхали до нас і маєте питання завітайте до адміністратора комплексу.

Розваги

Бажаєте відпочити після довгої дороги, або після активного катання?

До ваших послуг Фінська сайна, ігрова кімната …

Прокат

До гірськолижного комплексу «Драгобрат» можно приїхати без спорядження (хоча, принаймні, теплий легкий одяг для катання рекомендуємо при собі мати). Усім іншим ми вас екіпіруємо повністю!

Лижна школа

В гори хочеться, але без лиж чи сноуборда там не відчуєш всіх переваг зимового відпочинку? Саме для того, щоб ви відпочили по максимуму, на «Драгобраті» є лижна школа.